Dekorativní omítka vnitřní - vnitřní omítky | Silk Plaster

Co je Silk Plaster

Dekorativní hedvábná omítka – co je to a odkud se vzal tento materiál?

Jedná se o dekorativní omítku, která je balena v pytlích, je možné ji rychle připravit k použití a aplikuje se na zeď podobně třeba jako sádra. Dekorativní hedvábná omítka proto, že před aplikací je nutné přidat vodu a pak se aplikuje na zeď na místo obyčejné role tapet. Nutno podotknout, že dekorativní hedvábná omítka předčí obyčejné tapety v mnoha směrech.

Dekorativní hedvábná omítka může být použita v těch interiérech, kde si normální tapeta neumí poradit s problematickými prostory jako třeba arkýře, oblouky, komínové roury, dále tam, kde jsou vlhké místnosti s nestabilní regulací prostorové teploty včetně Afriky a v Arktidy. Naše dekorativní hedvábná omítka nejen, že zdobí interiér a přidávají výjimečný pocit pohodlí a komfortu, ale také vytváří další tepelnou a zvukovou izolaci v místnosti a díky vynikající světlostálosti nevyblednou ani v těsné blízkosti rovníku!

Při použití SILK PLASTER dekorativní hedvábné omítky zůstane celý povrch beze švů. Vzpomeňte si, jak je nutné přizpůsobovat výkres normální tapety a jak často se musí lepit šev na šev, a představte si, že dekorativní hedvábné omítky zmítní toto utrpení! Kromě toho, stěny nemusí být perfektně hladké a beczchybné – dekorativní hedvábná omítka Silk Plaster totiž výrazně zvyšuje životnost stěny a z důvodu jeji výborné krycí schopnosti není žádný problém zamaskovat drobné nedostatky a i ze starších stěn udělat krásné kvalitní bydlení! Jediná věc nutná pro omítku SILK PLASTER – to jsou čisté a suché stěny, na každém balení dekorativní hedvábné omítky je uveden přesný návod, jak stěny připravit.

Nespornou výhodou dekorativní hedvábné omítky je také možnost jednoduché opravy v případě drobného poškození.

Dekorativní hedvábná omítka SILK PLASTER nepraská jako je tomu u jiných dekorativních omítek, jako např. benátské omítky, u které oprava drobné trhliny je velmi nákladná.

Dekorativní hedvábná omítka je dostatečně pružná, takže jednoduchým způsobem výborně kryje malé praskliny ve zdi a v případě nově vzniklé drobné trhliny je schopna si velmi jednoduše a rychle poradit: prostě jen trochu postižené místo postříkáme vodou z rozprašovače a pak zahladíme běžnou špachtlí nebo plastovým hladítkem. Oprava tak není nákladná, jelikož není nutné ihned volat odborníka na stavby, a navíc opravu zvládne i laik.
Dekorativní omítky SILK PLASTER mohou být použity v jakémkoliv prostředí, tj. i v koupelně nebo v kuchyni, kde není přímý kontakt s vodou. Neabsorbují pachy a udržují si vysokou světlostálost, nežloutnou. Stěny z omítky Silk Plaster mohou být dokonce čištěny vodou, v případě potřeby je možné pokrýt povrch s vodou ředitelným lakem.

Dekorativní hedvábnou omítku SILK PLASTER je možné dokonale kombinovat s jinými materiály – s korkem, barvami a dalšími dekorativními omítkami , tapetami, kamenem a tak dále. Práce s omítkou SILK PLASTER umožňuje vytvořit krásný nový interiér! Možnosti pro kreativitu nejsou omezeny, záleží pouze na vaší fantazii a možnostech stěn a stropů vašeho interiéru, protože v adresáři SILK PLASTER omítky je více než 100 barev a textur, které se liší a mohou se navzájem kombinovat. Do práce s dekorativní hedvábnou omítkou se mohou zapojit i vaše děti, protože se jedná o materiál ekologicky přátelský a nezávadný – obdržel dokonce i několik ocenění za ekologické inovace v různých světových zemích.

Nástěnné malby, obrazy, trojrozměrné obrázky, směs stylů – to vše lze nalézt v sekci fotogalerie, která ukazuje rozsáhlé portfolio snímků s dekorativní hedvábnou omítkou Silk Plaster. Dokonce i jednoduchý malý prostor vypadá velmi důstojně a elegantně po nanesení omítky!

Je třeba poznamenat, že SILK PLASTER omítka je populární nejen mezi mladými lidmi, jako něco nového a neznámého, ale i mezi starší věkovou skupinou spotřebitelů. Snadná aplikace a široká škála cen dekorativní hedvábné omítky Silk Plaster od těch levnějších až po luxusní varianty – tyto dva faktory jsou dostatečně silný motivační nástroj při výběru dekorativní hedvábné omítky pro domácnosti nebo kanceláře.

SILK PLASTER dekorativní hedvábná omítka – aplikace zvládne každý sám! Je to opravdu materiál, se kterým mohou pracovat i děti!

SILK PLASTER – materiál šetrný k životnímu prostředí, bez zápachu, se doporučuje pro různé vnitřní účely! Všechny složky použité při výrobě i aplikaci jsou přírodního původu, jako je například přírodní celulóza, hedvábná vlákna, vysoce dekorativní přísady, lepidlo. Všechny složky jsou tak zcela zdraví neškodné.
SILK PLASTER – tento kvalitní děkorativní materiál dlouhé životnosti je certifikován v mnoha zemích světa!